24 Eylül 2014 Çarşamba

Işıklı tabela önemi

ışıklı tabela günümüzde diğer tabela modellerinden ayrıran önemli özelliklerinin başında ışıklı olması gelmektedir.   Tabelaya koyulan ışıklar ise 2 ayrı sistemden konumaktadır.Bunlardan en çok kullanılanı (tabela modeline göre) led aydınlatmalı olanlardır.
 

tabela bir kurumda olmassa olmaz ana materyellerden biridir.Günümüzde tabela sektörü gitgide gelişerek ilerleyen teknolojiyi ayak uydurarak devam etmektedir.Diğer bir aydınlatma türü ise floresan lambalı olanlarlardır.Genel itibari ile vinil ve polikarbon tabela modelllerinde kullanılan atdınlatma çeşididir.   ışıklı tabela ların diğer tabelalalar ayıran en belirgin özelliği olan ışıklandırılma sistemi tabelanın hem güneş ışığı dışında gecede aynı görselik ve tabeladki bilgileri yansıtması kullanıcıya görsel olarak gün ışındaki verdiği görselliği ışık sistemi ile akşamda vermesidir.  
 
 
Işıklı Tabela  nın önemli bir diğer özelliği ise diğer tabelalara göre gece olduğunda ışık sisteminin yanması sonucu daha çok ön plana çıkmasııdır.
 
Bu tüm hizmetleri sorunsuz ve kalitei ulaşa bileceğiniz bir tabela firmasını aramak isterseniz size http://www.amadetabela.com

Share This!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About Alluring

Tabela,Led Tabela,Işıklı Tabela
Tüm tabela çeşitleri

Twitter Page URL

Facebook Page URL

Popular Posts

Total Pageviews

Powered By Blogger · Designed By Seo Blogger Templates