9 Ocak 2014 Perşembe

Dijital Baskı

2009 yılında Bakırköy'de 80 m2 'lik baskı ofisini hizmete açan dijital baskı merter, müşterilerine sağladığı kalıcı güven ve kaliteli hizmet ile kısa sürede sektörün tanınan ismi haline gelerek yerini sağlamlaştırmıştır.


Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmeti sağlamak için 2010 yılı aralık ayında merterdeki 800 m2'lik yeni üretim tesislerini hizmete açan dijital baskı alanında sahip olduğu yüksek kalitedeki makine parkurunu da geliştirerek sektördeki ihtiyaçları en hızlı şekilde cevaplamak için tüm gücüyle start vermiştir.


Özellikle İstanbul'da hizmet veren onlarca dijital baskı işletmelerindeki eksiklikleri göz önünde bulundurarak, öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş, bu sayede Türkiye'nin birçok ünlü markasının reklam çözümlerine ortaklık etmiştir. Her geçen gün portföyüne yeni referanslar ekleyen alternatif Reklam, profesyonel grafik & tasarım ekibi, uzman kadrosu ve uygulamacıları ile müşterilerine açık hava ve iç mekanlarda zamanında ve sorunsuz reklam çözümleri sunmaktadır.
http://ww.dijitalbaskimerter.com

Share This!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About Alluring

Tabela,Led Tabela,Işıklı Tabela
Tüm tabela çeşitleri

Twitter Page URL

Facebook Page URL

Popular Posts

Total Pageviews

Powered By Blogger · Designed By Seo Blogger Templates