13 Aralık 2012 Perşembe

Krom Tabela

Günümüzde krom tabelalar oldukça popüler hale geldi. Krom tabelalara uzaktan bakıldığında parlaklık saçmaktadırlar.Bu parlaklık müşterinin dikkatini çeker.Krom harfler ile birlikte led ışık uygulamasının kullanıldığı tabelalar her yerde kullanılmaktadır.

Krom tabelalara mağazalarda, restoranlarda, dershanelerde hatta bazı okullarda sıkça rastlayabiliyoruz. Firmanızın ya da sahip olduğunuz işletmenin önüne krom harflerden oluşturulmuş tabela asmanız müşterilerin dikkatini çekecektir ve şirketinizi daha modern gösterecektir.


Krom tabelanın görünümü çok hoş olmasının yanında ciddi bir emek ile yapılmaktadır. Krom tabelaların yapımındaki tüm işlemler otomatik olarak makineler tarafından yapılmaz.

Tek tek insan elinden geçerek işleme tabi tutulmaktadır. Krom tabelanızı seçerken paslanmaz tabela türünü seçmeniz önemlidir. Paslanmaz krom tabelaların fiyatı büyük ihtimal daha yüksek olacaktır fakat uzun yıllar için kullanacağınız krom tabelanın paslanmamasını istiyorsanız bu ücreti göze almalısınız.

Ayrıca alüminyumdan yapılan krom tabelalarda mevcuttur. Işıklandırma ile birlikte kullanıldığında çok güzel bir görüntü elde edilebilir.

Krom tabelanızı oluştururken değişik biçimde krom harflerden yararlanabilirsiniz. Krom tabela yapımı için anlaşacağınız firmadaki çeşitlere göz atmalı ve sizin işletmenize en uygun olacak biçimi kendiniz seçmelisiniz. Eğer işletmeniz hava karardıktan sonra yoğunlaşmaya başlayan bir yerde ise mutlaka krom tabelanızı led ışıklandırma sistemleri ile süsleyin.

Mutlaka insanların dikkatini çekecektir. Krom tabela fiyatları firmadan firmaya göre ve kalitesine göre ciddi farklar gösterebilmektedir. Fiyatları öğrenmek için firmalarla tek tek görüşmeniz gerekecektir

Share This!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

About Alluring

Tabela,Led Tabela,Işıklı Tabela
Tüm tabela çeşitleri

Twitter Page URL

Facebook Page URL

Popular Posts

Total Pageviews

Powered By Blogger · Designed By Seo Blogger Templates